У Білорусі оголосили про проведення “мобілізаційних навчань”, які триватимуть до 26 червня.
Про це повідомило Міністерство оборони Білорусі.
Зокрема, у Гродненській області з 20 червня почали масово викликати військовозобов’язаних до пунктів збору для звірки та оновлення облікових даних. У Міноборони стверджують, що під час цих навчань відпрацьовуватимуться питання мобілізації громадян та транспортних засобів на території області.
Загалом планується викликати близько двох тисяч осіб.
З 21 червня почав роботу пункт попереднього збору військовозобов’язаних, де проводиться звірка облікової інформації. Процес проходитиме у кілька етапів і має завершитися 2 липня. Навчання проходять у Гродненській області, яка межує з Польщею та Литвою.




