Кір Стармер оголошує про свою відставку з поста прем’єр-міністра та лідера Лейбористської партії. Він лишатиметься прем’єром до липня.
Про це повідомляє BBC.
Він звернувся до Національного виконавчого комітету Лейбористської партії з проханням затвердити графік, згідно з яким прийом кандидатур на посаду лідера партії і прем’єр-міністра розпочнеться 9 липня і завершиться до початку літніх канікул.
Це означає, що новий лідер вступить на посаду до того, як у вересні відновиться робота парламенту.
До того часу, за його словами, він залишатиметься на посаді прем’єр-міністра.




