У супермаркеті Німеччини росіянка напала на українку і назвала її “мерзотою” (фото, відео)

У супермаркеті Німеччини у місті Фрайбург касирка-росіянка напала на українку Яну Вікнянську, яка була у синьо-жовтій масці. Продавчиня назвала мешканку нашої країни “с*кою і мерзотою” у перші дні її приїзду в країну, куди вона вирушила із сім’єю через війну Росії в Україні. До речі, саме там дівчина й купила маску.

Про це на своєму YouTube-каналі повідомила українська журналістка Анна Олицька, яка також стала мішенню росіянина в Німеччині через слова її сина “Слава Україні”. За словами Вікнянської, інцидент стався на центральній площі міста, пише “Обозреватель”.

Анна Олицька показала українку, на яку напали у Німеччині.
“Коли я стояла в черзі, касирка, побачивши мене, сказала: “От кінчена с*ка, от мерзота”. Я спочатку подумала, що мені це здається, тому що я начебто приїхала в таку толерантну Німеччину, і тут усі повинні мати повагу одне до одного. Але потім, як вона почала пробивати мої продукти і німецькою мовою попросила мене показати свій паспорт, я показала свій український паспорт, вона знову сказала російською: “Точно, с*ка двокольорова”, – згадала Вікнянська.

Тоді дівчина зрозуміла, що їй це не здається, і хотіла сфотографувати бейджик, щоб поскаржитися керівництву. Але як тільки українка витягла телефон, росіянка одразу вибігла з-за каси і, схопивши її за руку, почала тягнути. Поруч із дівчиною була молодша сестра, яка зняла жахливі кадри.

Яна Вікнянська розповіла, як на неї напали у Німеччині.

У це втрутилися інші покупці, які відтягли продавчиню, а згодом вийшла адміністрація. Українка пояснила те, що відбувалося. Проте росіянка німецькою брехала керівництву, що не знає російської мови.

“У неї німецьке прізвище, я думаю, що її чоловік німець. І я думаю, що вона з тих росіян, які приїхали до Німеччини під час СРСР. Тобто вона живе там давно, і дуже дивно, що людині було достатньо лише побачити маску з прапором України, щоб таку агресію виявити”, – додала українка.

На Яну Вікнянську напала касирка-росіянка.

Також вона зізналася, що хотіла викликати поліцію, але адміністрація попросила цього не робити, а натомість росіянку звільнять. Протягом тижня Вікнянській говорили, що образниця у відпустці за свій рахунок, бо мережа величезна, та головне керівництво нібито вирішує, що з нею робити. Українці навіть пропонували квіти. Але росіянка так і продовжувала працювати.

Менеджер магазину на звернення дівчини вже не реагував, тому вона таки пішла в поліцію та оприлюднила історію по радіо.

Яна Вікнянська постраждала у супермаркеті Німеччини.

“Всі вже знають цю історію. Усі ходили на цю касу і спеціально одягали українську символіку, щоб довести її до інфаркту. Вона вже там не сидить. Але ніхто не знає, може, вона в іншому магазині”, – додала Вікнянська.

Ексклюзивні новини у нашому Телеграм-каналі! ! Приєднуйтесь! https://t.me/pika_net_ua

У поліції, за її словами, відкрили кримінальне провадження. Однак коп був російським – і за півтора місяця нічого не сталося.

Вікнянська вважає, що оскільки спілкування на робочому місці на подібні теми суворо заборонено, жінка повинна виплатити їй моральну компенсацію і не працювати.

Більше ексклюзивних новин читайте за посиланням: