Новий рекорд: африканка заявила, що народила відразу 10 дітей (фото)

У Південній Африці у м. Гаутенг жінка заявила, що народила відразу 10 дітей.

Якщо інформація підтвердиться, багатодітна мати має шанси увійти до Книги рекордів Гіннессу, побивши попередній рекорд мешканки Малі, яка народила дев’ятьох.

Про це інформує видання PretoriaNews.

37-річна Госіаме Тамара Сітхоле нібито народила десятерню на 29-му тижні вагітності. Спочатку УЗД показало, що у неї буде шестеро дітей, потім, що восьмеро. В результаті жінка народила сімох хлопчиків і трьох дівчаток.

Госіаме Тамара Сітхоле, яка народила 10 дітей, та її чоловік Тебохо Цотеці

Чоловік Сітхоле і батько новонароджених Тебохо Цотеці є безробітним. Він зізнався, що спочатку був вражений, коли йому сказали про появу такої кількості дітей відразу.

“Не міг у це повірити. Я відчув себе одним з обраних дітей Бога, отримавши таке благословення, коли багатьом людям потрібні діти. Я ціную це чудо і не можу дочекатися, коли візьму їх на руки”, – сказав він.

Пологи не обійшлись без кесаревого розтину. За словами неназваних лікарів, малюки проведуть наступні кілька місяців в інкубаторі, тому що ця вагітність “високого ризику”. Небезпека полягає в тому, що в утробі недостатньо місця для стількох дітей і вони народжуються дуже маленькими.

Медики розповіли, що така вагітність може бути результатом лікування безпліддя з декількома заплідненими ембріонами, уведеними в матку. Однак Сітхоле стверджує, що завагітніла природним способом.

Західні ЗМІ звертають увагу на те, що інформація про народження 10 дітей може виявитися недостовірною, оскільки першоджерело не повідомляє, в якій саме лікарні проходили пологи, а також не називає лікарів, який допомагали жінці народити малюків. Тому перевірити достовірність інформації неможливо.

Госіаме Тамара Сітхоле під час вагітності десятернею

У Книзі рекордів Гіннесу New York Post заявили, що чули про рекордні пологи, але наразі не можуть підтвердити їх достовірність.