Через повені в Німеччині та Бельгії загинули 170 людей (фото, відео)

У Німеччині через масштабну повінь загинуло 143 осіб.

А у Бельгії налічується вже 27 жертв стихії.

За два дні в цих країнах, а також місцями в Швейцарії, Люксембурзі та Нідерландах випала двомісячна норма опадів. Також зливи почалися в Австрії.

Сотні людей досі вважаються зниклими безвісти, через високий рівень води дістатися до них неможливо, пише Reuters.

У деяких районах Німеччини все ще відсутній зв’язок, через потоп зруйновані будинки, повалені лінії електропередач і затоплені дороги.

Наслідки потопу в Німеччині.

Водночас наголошується, що погодні умови дещо покращилися. Рівень води в невеликих річках почав знижуватися, а ось у Рейні він навпаки зростає, повідомляє Focus. Подекуди по Німеччині греблі максимально навантажені, в зв’язку з чим було вирішено евакуювати населення або контролювати ситуацію за допомогою зняття низки загороджень.

Компанії Schwarz Group (Lidl, Kaufland, Schwarz Produktion і PreZero) ухвалили рішення пожертвувати 10 млн євро на екстрену допомогу для постраждалих від повені, передає Bild.У Бельгії річки вийшли з берегів.

Потоп у Бельгії.

Сильні зливи призвели також до виходу з берегів річки в Австрії. Через це були підтоплені низка населених пунктів, найсильніше постраждало місто Халлайн у федеральній землі Зальцбург. Наразі значних руйнувань і постраждалих немає.

Наслідки потопу в Австрії.

Більше новин світу читайте за посиланням: