Найбільший оборонний концерн Німеччини будує новий завод: потужністю у 200 000 снарядів – Rheinmetall

Німецький оборонний концерн Rheinmetall у понеділок, 12 лютого, почав будувати новий завод Werk Niedersachsen з виробництва боєприпасів у селі Унтерлюс неподалік від Ганновера і Гамбурга. У церемонії закладення фундаменту взяли участь канцлер Німеччини Олаф Шольц, прем’єрка Данії Метте Фредеріксен, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус і голова правління Rheinmetall Армін Паппергер, повідомила пресслужба концерну.

Rheinmetall почав будувати новий завод: потужність – 200 000 снарядів, ціна – 300 млн євро

Werk Niedersachsen зможе виготовляти боєприпаси великого калібру і вибухівку. Його проєктна потужність – близько 200 000 артилерійських снарядів на рік (у перші два роки буде менше) і до 1900 тонн гексогену, підприємство створить 500 нових робочих місць.

Вартість снарядного заводу – приблизно 300 млн євро. Rheinmetall покриє видатки власним коштом, без грошей уряду.

Rheinmetall прогнозує, що завод зможе задовольнити потреби Бундесверу в артилерійських снарядах і дозволить Німеччині надавати допомогу країнам-партнерам у випадку криз.

Будівництво триватиме 12 місяців.

До 2025 року Rheinmetall планує вийти на виробництво 700 000 снарядів і 10 000 тонн пороху на рік на своїх заводах у Німеччині, Іспанії, ПАР, Австралії й Угорщині.