Байден і Путін прибули у Женеву: переговори між президентами США та Росії розпочалися (фото, онлайн)

Президент США Джо Байден і очільник РФ Володимир Путін прибули на віллу La Grange у Женеві. Там їх зустрів президент Швейцарії Гі Пармелен.

Американський лідер під’їхав до вілли на 12 хвилин пізніше, ніж його російський колега. Це засвідчила онлайн-трансляція саміту, яку демонстрували одразу декілька каналів, інформує “Обозреватель”.

Зауважимо, що на набережній біля La Grange, де зустрілися лідери США та РФ, дислоковано військову техніку, зокрема мобільну радіолокаційну станцію. А вхід у сам парк, де вона розташована, закрито і частково обнесено металевою огорожею з колючим дротом.

Події у Женеві транслює онлайн американська вечірня телевізійна програма новин PBS NewsHour:

Як зазначено в Telegram-каналі “Політика країни”, саме американський лідер став ініціатором рукостискання і першим простягнув руку російському колезі. Втім, Путін не став баритися і радо простягнув руку у відповідь.

Перемовини триватимуть близько 5 годин.

 

графіка ТСН

Президенти США і РФ постали перед камерами в бібліотеці вілли La Grange за участю держсека США Ентоні Блінкена та очільника МЗС РФ Сергія Лаврова. Саме у бібліотеці відбуватиметься перший етап саміту.

Путін висловив надію на “продуктивну зустріч”, Байден зазначив, що президентам потрібно обговорити чимало “загальних питань”, пише ТСН.

Раніше ми інформували: